MOKKA
Een kruising tussen waterpolo, rugby en kajak, dat is kajakpolo. Een wedstrijd duurt 2 keer 10 minuten en wordt gespeeld tussen 2 teams van 5 spelers. Scoren doe je in een doelkader dat 2 meter boven het water hangt en door de keeper verdedigd wordt met een peddel die hij/zij in de lucht houdt.
Kajakdiscipline waarmee je zonder problemen een snelstromende rivier kan afdalen. De moeilijkheidsgraad loopt van klasse I (Nete) tot klasse VI of onbevaarbaar. (Alpijnse stortbeek). De uitrusting en de boot moeten aangepast zijn aan de avontuurlijke omstandigheden, want het is een echte adrenaline-sport!
Toervaren is als een fiets- of wandeltocht maar dan op het water met een kajak of kano. Via kanalen, waterlopen, meren ontdek je de omgeving en natuur vanuit een ander perspectief.
Jaarlijks organiseren tal van clubs in binnen- en buitenland ‘toertochten’ om zo hun favoriete plekjes te tonen aan medevaarders.
Competitief ingestelde roeiers kunnen, gebruik makend van verschillende clubboten, deelnemen aan de kajakpolowedstrijden. De kajakpoloteams nemen deel aan gemiddeld tien officiële en vriendschappelijke tornooien.
Er zijn 4 ploegen in verschillende reeksen, onze eerste ploeg speelt zelfs in 1ste klas. In onze derde ploeg spelen leeftijden van 13 tot 56 jaar. Voor iedereen is er wel een plaatsje..
© 2016, website powered by Twizzit.com